2017-06-21

A kórház patinás hangulatot árasztó épületébe költözött az egységes Rehabilitációs osztály.

Együtt, egy helyen, egységben a Rehabilitációs Osztályunk!

100 ágyon, a posttraumás, mozgásszervi és poststroke profilok keretében, a korábbi jó eredményeket hozó hagyományokat megtartva, a változás adta lehetőséget kihasználva, új módszereket bevezetve megtörtént a "Régi szülészet", tágas és a patinás hangulatot árasztó épületének teljes "belakása" a rehabilitációs szakma által.
Itt van elhelyezve a krioterápiás eszköz, emellett az eddig is ismert valamennyi fizio-terápiás kezelés (UH, Galvan, Diadinamic, iontoforézis, ingeráram) rendelkezésre áll.
Várjuk tehát továbbra is megújult környezetben, valamennyi traumás, operált, stroke-n átesett, degeneratív neurológiai és mozgásszervi betegségben szenvedő betegeinket, szándékunk szerint még magasabb szakmai színvonalon működő rehabilitációs kezelés céljából!

Az osztályról készült képeinket itt megtekintheti: