EFOP-2.2.19-17-2017-00024

Projekt azonosítószám:  EFOP-2.2.19-17-2017-00024
Projekt címe: Járóbeteg szakellátó szolgáltatások fejlesztése a Szent Damján Görögkatolikus Kórházban
Kedvezményezett neve:  Szent Damján Görögkatolikus Kórház
A támogatási összeg: 299 809 298 Ft
A projekt fizikai befejezésének tervezett napja: 2023.04.30.
A támogatás intenzitása: 100%

Támogató: Az Emberi Erőforrás Operatív Program keretén belül az Emberi Erőforrások Minisztériuma Európai Uniós Fejlesztések Végrehajtásáért Felelős Helyettes Államtitkársága

A projekt fő célja: Az Intézmény területi ellátási kötelezettségébe tartozó mozgásszervi megbetegedésben szenvedő lakosság számára a jelenlegi rehabilitációs, reumatológiai kórházi ellátásokat egészében kiváltó járóbeteg szolgáltatások eszközparkjának fejlesztése, valamint fül-orr-gégészeti, gyermekgyógyászati, nőgyógyászati, gasztroenterológiai és radiológiai járóbeteg szakellátások infrastrukturális körülményeinek javítása az akadálymentesítési szempontok érvényesítésével.

Az Európai Regionális Fejlesztési Alapból és hazai központi költségvetési előirányzatból vissza nem térítendő támogatás.