Pályáztunk, nyertünk, megvalósítottuk, hogy igazi családbarát szülészetünk legyen

Kórházunk sikeresen pályázott a Családbarát Szülészet Pályázati Programra, mellyel elsődleges célunk az volt, hogy a családbarát szemlélet még magasabb szinten érvényesüljön intézményünkben és növeljük ezáltal a kismamák komfortérzetét.

A korszerűsítés eredményeként megújult, modern környezetben várjuk a kismamákat a Szülészet-nőgyógyászati osztályunk gyermekágyas részlegén, amely két komfortos egy ágyas VIP kórteremmel és hat kétágyas kórteremmel bővült.

A gyermekágyas részlegünkön a családbarát, kis ágyszámú kórtermek kialakítása és modernizálása mellett a 24 órás rooming-in rendszer működik, így az anyuka és az újszülött kisbabája igény szerint a nap 24 órájában együtt lehet.

Munkatársaink arra törekszenek, hogy megfelelő tapasztalattal és elégedettséggel távozzanak a leendő édesanyák az osztályról. Folyamatosan fejlődünk és mindent elkövetünk annak érdekében, hogy megkönnyítsük kórházi tartózkodásukat, valamint zavartalanabbá tegyük a szülés és az első napok élményeit.

Szeretettel várjuk a leendő édesanyákat megújult Szülészet-nőgyógyászati osztályunkon.