2021-11-17

2021. november 22. hétfő és november 28. vasárnap között.

OLTÁSI AKCIÓHÉT A KÓRHÁZI OLTÓPONTOKON

Az átoltottság további növelése és a járvány megfékezése érdekében, a kormány 2021. november 22. hétfő és november 28. vasárnap között oltási akcióhetet indít a kórházi oltópontokon. Ezen a héten időpontfoglalással és anélkül is lehet érkezni az oltópontokra, utóbbi esetben az oltás érkezési sorrendben történik.

Szeretnénk felhívni a figyelmet, hogy az időpontfoglalás nélküli megjelenés hosszú várakozási időt vonhat maga után, az ezzel járó tömeges jelenlét fokozza a fertőzés kialakulásának kockázatát. Ennek elkerülése érdekében, Kórházunkban a kampányoltás hetében is van lehetőség időpontfoglalásra, egyben arra kérjük az oltakozni szándékozókat, hogy éljenek az időpontfoglalás lehetőségével.

Aki a védőoltást igénybe kívánja venni, az online időpontfoglalóban már tud időpontot foglalni az oltási akcióhéten zajló oltásra is.

Az online időpontfoglaló elérhetősége: https://www.eeszt.gov.hu

Az oltással kapcsolatban felmerülő kérdések esetén, a következő telefonszámokon kérhetnek információt: 06-70/948-5058, 06-30/983-6268