Megújítottuk a betegirányítás rendszerét

a Szent Damján Görögkatolikus Kórházban

A minőségi betegellátás, a betegek és munkatársaink komfortérzetének javítása érdekében folyamatos fejlesztéseket hajtunk végre intézményünkben. Ezirányú intézkedéseink révén, a koronavírus okozta pandémia miatt szükségszerűen felállított szűrőkonténer megszüntetésre került, helyette egy klimatizált, központi betegbehívó rendszerrel felszerelt betegfogadó épület várja a kórházunkba érkezőket a bejáratnál. Az épület az elsődleges beléptetési pontot jelenti Intézményünkbe, ahol betegbarát körülmények között, egy helyen tudják intézni a bejelentkezést, a személyes információ és időpontkérést.

Ezt tegye amikor megérkezik Kórházunkba:

A betegfogadó épületbe történő belépést követően

• kérjen sorszámot a kihelyezett terminálon
  • foglaljon helyet
  • készítse elő a TAJ kártyáját, beutalóját, személyazonosító iratait, oltási igazolványát
  • figyelje a falra helyezett kijelzőt
  • amikor megjelenik a kijelzőn a sorszáma, fáradjon a megfelelő információs pulthoz
  • bejelentkezést követően keresse fel az adott szakrendelést

Nem a betegfogadó épületben kell bejelentkezni azoknak a betegeknek, akik

• laborba
  • radiológiára (röntgen, ultrahang, CT, MR)
  • gyermekgyógyászati szakellátásra,
  • tüdőgyógyászatra, tüdőszűrésre
  • fizikoterápiára, gyógytornára
  • oltásra
  • fekvőbeteg-ellátó osztályra érkeznek.

Ebben az esetben is a Betegbefogadó épületen keresztül jutnak el a szakellátásokra, oltópontokra, fekvőbeteg-ellátó osztályokra.

Előjegyzést a működő szakrendelésekre a 06-45/502-122-es telefonszámon, az elojegyzes@kisvardakorhaz.hu e-mail címen vagy személyesen a betegfogadó épületben tudnak kérni.

Felhívjuk figyelmüket, hogy a hatályos járványügyi szabályok alapján, a Kórház teljes területén – így a betegfogadó épületben is - kötelező a szájat és az orrot eltakaró maszk viselése.