2021-09-02

Köszönetnyilvánítás

KÖSZÖNJÜK ADOMÁNYUKAT!

Ezúton is szeretnénk köszönetünket kifejezni azért, hogy az elmúlt években is támogatták pénzadományaikkal, és a személyi jövedelemadójuk felajánlott 1%-ával Alapítványunkat.

A Kisvárdai Kórház Barátainak Alapítványa célja a gyógyító, megelőző és diagnosztikus munka színvonalának emelése, ehhez korszerű műszerek, gyógyászati segédeszközök és berendezések beszerzése.

Az Adományozók fenti céljaink elérését az elmúlt években, évente közel 8.000.000 Ft pénzösszeg adománnyal támogatták.

Alapítványunk az Önök segítségével olyan korszerű műszereket, eszközöket tudott beszerezni, amelyek javítják a betegellátás minőségét, növelik a betegbiztonságot.

Az adományok az alábbi jelentősebb fejlesztésekhez nyújtottak pénzügyi támogatást:

• lélegeztetőgép 4.978.400 Ft
  • defibrillátor 3.700.000 Ft
  • inkubátor 2.690.749 Ft
  • fiberbronhoscope 6.225.540 Ft
  • CT kardiológiai szoftver 36.703.000 Ft
  • betegágyak 3.460.750 Ft
  • baba-mama szoba kialakítása 1.499.352 Ft

Hálásan köszönjük az Alapítványt támogató cégeknek, magánembereknek az önzetlen felajánlásokat. Az összegyűjtött adományt a leghatékonyabban használtuk fel, és nemes célra fordítottuk.

Kisvárdai Kórház Barátainak Alapítványa kuratóriuma