2019-09-04

Kisvárdán, a Felső-Szabolcsi Kórházban hamarosan megüresedik a radiológus osztályvezető főorvosi állás.

Tisztelt Radiológus Kollégák!

Havi bruttó 1.013.000 forintos bérezéssel keressük jövendő vezetőnket erre a pozícióra.

Osztályunk teljes radiológiai műszerparkja megújult 2016-ban. Modern, kellemes környezetben, digitális röntgenek, coronaria szoftverrel ellátott CT berendezés, 1,5 T MR berendezés és kiváló kollektíva segíti a magasszintű szakmai munkát.

Esetszámaink 2018-ban, CT diagnosztika: 10 252 eset; Általános röntgen diagnosztika: 38 022 eset; MRI diagnosztika: 5 621 eset; Ultrahang diagnosztika: 21 073 eset.

Az alábbi linken elérhető rövid filmben bepillantást nyerhet a város és az osztály életébe.

Várjuk Önt a kórházunk radiológiai osztályának vezető posztjára!

Kérdése esetén a lent látható elérhetőségeken keressen.

Hegyi Henrik D.
főigazgató

Csak 1 %-ot fejlődünk, de azt folyamatosan!
Felső-Szabolcsi Kórház, Kisvárda

hegyi.henrik@kisvardakorhaz.hu
+36-30-229-1630

“Egészséges mindennapokat teremteni a betegeink számára.”