2021-11-17

A mintavételezési szűrőpont a mozgásterápia épületében fogadja a mintavételezésre háziorvos által beutalt pácienseket.

COVID-19 MINTAVÉTELEZÉS

Kórházunkban a COVID-19 fertőzéssel kapcsolatos mintavételezési szűrőpont a Fizio, és mozgásterápia épületében fogadja a mintavételezésre háziorvos által beutalt pácienseket.

A mellékelt térképen szemléltetjük a mintavételezési hely megközelíthetőségét a Betegfogadó épülettől.

A háziorvos által beutalt pácienseknek munkanapokon 10-14 óra között van lehetőségük mintavételre jelentkezni előzetes időpontfoglalással.

Kérjük, hogy a mintavételre jelentkezők éljenek az előzetes időpontfoglalás lehetőségével, mellyel elkerülhető a tömeges jelenléttel járó fertőzés kialakulásának kockázata.

Időpontot a vizsgálatra a 06-45/502-122-es telefonszámon kérhetnek.