2018-09-19

Felismerve az Önök igényét, felmérve a mi lehetőségeinket, a Felső-Szabolcsi Kórház menedzsmentje úgy határozott, hogy kibővíti az előjegyzéssel igénybe vehető szakrendelések számát.

Milyen előnyei vannak a betegelőjegyzésnek az Ön szempontjából?

• TERVEZHETŐSÉG: Ön egy előzetesen egyeztetett, konkrét időpontban tudja igénybevenni az ellátást, így nem kell a folyosón, sokszor hosszú órákig várakoznia, mert érkezése után rövid időn belül megtörténik ellátása.
  • VÁLASZTÁSI LEHETŐSÉG: Ön eldöntheti, hogy melyik napon szeretne a szakrendelésen megjelenni, mi maximálisan alkalmazkodunk igényéhez, hiszen a szabad időpontok közül Önnek lehetősége lesz választani.

Előjegyzéssel működő szakrendeléseink:

A szakrendelés megnevezése

Szükséges-e az ellátás igénybevételéhez

háziorvosi beutaló?

Az eddig is már előjegyzéssel működő szakrendeléseink

1.

10.

Nőgyógyászati szakrendelés

Nem

Fontos tudnivalók az előjegyzéssel működő szakrendelések igénybevételéhez:

• Időpontot személyesen a kórház Információs Pultjában, vagy telefonon a 45/502-122-es telefonszámon tud kérni, hétfőtől csütörtökig 7.30 és 16.00, pénteken 7.30 és 13.30 óra között.
  • Az előjegyzés gyorsabb lebonyolítása érdekében, kérjük, készítse elő TAJ kártyáját!
  • Ha Ön késik, nem tudjuk garantálni azonnali ellátását, ezért kérjük, hogy az előjegyzési időpont előtt kb. negyed/fél órával érkezzen meg kórházunkba és jelentkezzen be az Információs Pultban a szakrendelésre.
  • Amennyiben nem tudnak megjelenni az előjegyzés napján, vagy más időpontban szeretnék az ellátást igénybe venni, azt legkésőbb a vizsgálat napjának reggelén jelezzék felénk.

Bízunk benne, hogy a változások, az Önök megelégedését fogja eredményezni.