2022-02-22

Megújul a Szent Damján Görögkatolikus Kórház Sürgősségi betegellátó osztálya

Aláírásra került a szerződés – ezzel a lépéssel közelebb kerültünk célunk megvalósításhoz

A Magyarország-Szlovákia-Románia-Ukrajna ENI Határon Átnyúló Együttműködési Program keretében megvalósuló projekt közbeszerzési eljárása eredményesen zárult, melynek záró akkordjaként 2022. február 21-én Hegyi Henrik Dénes a Szent Damján Görögkatolikus Kórház főigazgatója és Vincziczki Csaba az Úton Keletre Nemzetközi Építőipari, Beruházó és Szállítmányozó Kft. ügyvezetője által aláírásra került az a szerződés, amelynek keretében megújul a Szent Damján Görögkatolikus Kórház Sürgősségi betegellátó osztálya. Ezt követően hamarosan megkezdődnek a munkálatok a kórházban, melynek eredményeként építési beruházás, eszközbeszerzés és humánerőforrás fejlesztés valósul meg a szervezettebb, gyorsabb és színvonalasabb betegellátás érdekében.