2017-01-23

Ingyenes 2 éves szakmai képzés indul a kisvárdai Szakképzési Centrum II. Rákóczi Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájában!

FIGYELEM !

INGYENES 2 ÉVES SZAKMAI KÉPZÉS INDUL

A KISVÁRDAI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM II. RÁKÓCZI FERENC SZAKGIMNÁZIUMA
ÉS SZAKKÖZÉPISKOLÁJÁBAN!

GYAKORLÓ ÁPOLÓ, OKJ 54 723 02

A képzés célja: olyan szakemberek képzése, akik gyakorló ápolóként segíti a beteget.
A teljes gyógyulási folyamatban segítő szerepet tölt be az ápolók, szakápolók irányítása mellett felkészíti a beteget a vizsgálatokra, kezelésekre ezekhez asszisztál, majd pedig felügyeli őket.
Az egészségeseknek is segít prevencióval, egészségnevelő tevékenységgel vagy a betegség utáni rehabilitációval.

Képzés helye: Kisvárda Mártírok útja 8

Képzés kezdete: 2017. február 1 szerda.

A képzés feltétele: érettségi bizonyítvány, egészségügyi alkalmassági vizsga.

Gyakorlat helye: Felső-Szabolcsi Kórház Kisvárda,Árpád út. 26.

A jelentkezés módja: a jelentkezési lap letölthető és további információ olvasható
a Kisvárdai SZC. II.Rákóczi Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája honlapján (
www.rfkv.hu )

A kitöltött jelentkezési lapot küldje elektronikus levélben az rfkv111@naracom.hu email-cimre.

Érdeklődni lehet még személyesen az iskola titkárságán, vagy a 45/ 410-000 telefonszámon.